Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach


Idź do treści

Największe osiągnięcia

NASZE SUKCESY

 

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

sukcesy uczniów

rok szkolny 2016/2017

 

           Konkurs

 

Uczeń/ sukces

Nauczyciel

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

Patrycja Bryła, kl. III d

laureatka

 

P. Joanna Lipczyńska

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

Karolina Sagan, kl. III d

finalistka

 

P. Joanna Lipczyńska

 

 

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

Michał Teter, kl. II b

finalista

P. Beata Abdul

 

 

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 

Mateusz Chmura, kl. III c

finalista

 

P. Edyta Mścichowska

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

Michał Teter, kl. II b

finalista

P. Edyta Mścichowska

 

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Solidarność Walcząca 1982 – 1990”

(w kategorii gimnazjum)

Eliza Lasota, kl. III d

II miejsce

P. Barbara Czeryna

 

 

Wiosna Poetycka – konkurs recytatorski organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące

Collegium Gostomianum

w Sandomierzu

Eliza Lasota, kl. III d

laureatka

Gabriela Klocek, kl. III a

wyróżnienie

 

P. Joanna Lipczyńska

 

P. Hubert Bujczenko

 

 

 

Turniej Jednego Wiersza

konkurs zorganizowany przez

 I LO w Sandomierzu

(szczebel powiatowy)

Natalia Sagan, kl. II b

laureatka

P. Beata Abdul

 

 

Wojewódzki  Konkurs

„Katyń – Pamiętajmy”

 

 

Gabriela Klocek, kl. III a

wyróżnienie

P. Barbara Czeryna

 

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs „Sandomierszczyzna – Moja Mała Ojczyzna” wstęgą Wisły przepasana organizowany przez Zespół Szkół Technicznych

i Ogólnokształcących

w Sandomierzu

 

 

Karolina Sagan, kl. III d

II miejsce

kategoria praca plastyczna

 

Agnieszka Chmiel, kl. II d

III miejsce

kategoria praca plastyczna

 

P. Renata Woźniak

 

 

 

P. Renata Woźniak

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej – Złota Nutka

 

Gabriela Dziuba, kl. II a

I miejsce

 

 

P. Renata Woźniak

Powiatowy Konkurs

Języka Niemieckiego organizowany przez

I Gimnazjum w Sandomierzu

 

Julia Wąsik, kl. III d

I miejsce

Anna Kolasińska, kl. III c

wyróżnienie

Milena Kaniewska, kl. I b

wyróżnienie

 

P. Katarzyna Drypa – Skrok

 

P. Katarzyna Drypa – Skrok

 

P. Katarzyna Drypa - Skrok

Powiatowy Konkurs Wiedzy

o Krajach Niemieckojęzycznych

Błażej Jędrzejewski, kl. III b

II miejsce

Michał Teter, kl. II b

III miejsce

 

P. Katarzyna Drypa – Skrok

 

P. Katarzyna Drypa - Skrok

Liga zadaniowa z języka polskiego – etap szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poziom klas III

Patrycja Bryła , kl. III d

I miejsce

Karolina Sagan, kl. III d

I miejsce

 

Gabriela Klocek, kl. III a

II miejsce

Dominika Dutkiewicz, kl. III c

II miejsce

 

Błażej Jędrzejewski, kl. III b

III miejsce

Sebastian Spyrzewski, kl. III a

III miejsce

 

Poziom klas II

Michał Sowiński, kl. II a

I miejsce

Michał Teter, kl. II b

I miejsce

Ilona Ciszkiewicz, kl. II b

II miejsce

Agata Fularska, kl. II a

II miejsce

Aleksandra Kiliańska, kl. II b

III miejsce

 

Poziom klas I

Milena Kaniewska, kl. I b

I miejsce

Weronika Tomala, kl. I a

II miejsce

Oliwia Mokrzyś , kl. I b

III miejsce

Adam Kosiak, kl. I c

III miejsce

 

P. Joanna Lipczyńska

 

P. Joanna Lipczyńska

 

 

P. Hubert Bujczenko

 

P. Hubert Bujczenko

 

 

P. Joanna Lipczyńska

 

P. Hubert Bujczenko

 

 

 

P. Izabela Romańska

 

P. Beata Abdul

 

P. Beata Abdul

 

P. Izabela Romańska

 

P. Beata Abdul

 

 

 

P. Małgorzata Pilecka

 

P. Joanna Lipczyńska

 

P. Małgorzata Pilecka

 

P. Izabela Romańska

Liga zadaniowa z języka angielskiego – etap szkolny

Poziom klas III

Patrycja Bryła, kl. III d

I miejsce

Eliza Lasota, kl. III d

I miejsce

Paweł Mazurkiewicz, kl. III d

II miejsce

Sebastian Spyrzewski, kl. III a

II miejsce

Karolina Sagan, kl. III d

III miejsce

 

Poziom klas II

Olga Mazur, kl. II a

I miejsce

Mikołaj Niski, kl. II b

II miejsce

 

Poziom klas I

Natalia Tysa, kl. I c

I miejsce

Aleksandra Ciastek, kl. I c

II miejsce

Justyna Klimowicz, kl. I c

III miejsce

 

P. Renata Masternak

 

P. Renata Masternak

 

P. Renata Masternak

 

P. Witold Lech

 

P. Renata Masternak

 

 

 

P. Witold Lech

 

P. Witold Lech

 

 

 

P. Renata Masternak

 

P. Renata Masternak

 

P. Renata Masternak

 

Pani Joanna Lipczyńska – nauczyciel języka polskiego w Publicznym Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach  zajęła II miejsce w powiecie sandomierskim w plebiscycie Belfer Roku 2016/2017.                                                                                                                                 




SUKCESY ZESPOŁU SPORTOWEGO


Konkurs

Uczeń/Sukces

Nauczyciel

 

V Memoriał Lekkoatletyczny Piotra Nurowskiego

 

II miejsce w powiecie:

 Ilona Ciszkiewicz, Natalia Lipiec, Karolina Jurkowska, Emilia Obara, Ewelina Stąpór, Sandra Przytuła, Michał Lipiarz, Kamil Gleszczyński, Dawid Zająć,  Daniel Reguła, Piotr Bielecki, Mariusz Kurda, Kacper Gajewski, Jakub Oszczypała, Paweł Sroczyński, Dawid Śpiewak.

 

 

 

 

A. Tutak, K. Abdul

 

Bieg 800m.

 

 

I miejsce złoty medal  Ilona Ciszkiewicz

 

A. Tutak

 

Pchnięcie kulą

 

 

II miejsce  srebrny medal Natalia Lipiec

 

A. Tutak

 

Pchnięcie kulą

 

III miejsce brązowy medal Ewelina Stąpór

 

A. Tutak

 

Skok wzwyż

II miejsce srebrny medal Karolina Jurkowska

 

 

A. Tutak

 

Skok w dal

 

 

III miejsce  brązowy medal Emilia Obara

 

A. Tutak

 

Bieg 100m

 

 

I miejsce złoty medal  Mariusz Kurda

 

K. Abdul

 

Skok w dal

 

 

I miejsce złoty medal Gleszczyński Kamil

 

K. Abdul

 

Pchnięcie kulą

 

 

II miejsce srebrny medal  Kamil Gleszczyński

 

K. Abdul

 

Bieg 400m

 

III miejsce brązowy medal Michał Lipiarz

 

K. Abdul

Sukcesy naszych uczniów odniesione w I semestrze bieżącego roku szkolnego


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe:
9 uczniów zakwalifikowanych do finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych, w tym: 3 uczniów z języka polskiego, 2 z historii, 1 z fizyki i 3 z matematyki
Michał Teter – uczeń z kl. II B – zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - nauczyciel: P. B. Abdul;
-
Patrycja Bryła – uczennica kl. III D i Karolina Sagan – uczennica klasy III D – zakwalifikowały się do finału Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego - nauczyciel: P. J. Lipczyńska;
-
Michał Teter – uczeń z kl. II B i Mateusz Chmura – uczeń kl. III C – zakwalifikowali się do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego – nauczyciel: P. E. Mścichowska;
-
Sebastian Spyrzewski – uczeń kl. III A – zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – nauczyciel: P. A. Spyrzewska;
-
Sebastian Spyrzewski – uczeń kl. III A – zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – nauczyciel: P. R. Czajkowska;
- Karolina Misior - uczennica kl. II D - zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – nauczyciel: P.B. Stępień;
- Kacper Hebda –
uczeń kl. II A - zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego – nauczyciel: P.E. Drzymała;
Inne konkursy:
- Sebastian Spyrzewski – uczeń kl. III A – zakwalifikował się i wziął udział w II etapie (II stopniu) Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorównauczyciel: P. R. Czajkowska;
-
Gabriela Dziuba – uczennica klasy kl. II A zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej – Złota Nutka w Klimontowie – nauczyciel: P. R. Woźniak;
-
Milena Kaniewska z kl. I B – zostałalaureatką konkursu pt. „Kochamy zwierzęta” – nauczyciel: P. B. Kuleszko;
-
Anna Przydatek – uczennica kl. III A i Julia Narewska z kl. II D – zostały laureatkami konkursu „Cztery pory roku w obiektywie”, wyróżnienie w tym samym konkursieuzyskał Bartłomiej Przyłucki – uczeń kl. I a – organizator konkursu: Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody – nauczyciel: P. B. Kuleszko;
W konkursie „Szopka bożonarodzeniowa”organizowanym w ramach projektu „Warsztaty ręką dzieła wszelakiego” przez Stowarzyszenie „Tratwa” w Sandomierzu wzięli udział uczniowie kl. III a pod opieką nauczycieli: P. E. Czajki – Łukawskiej i P. B. Laskowskiej.
I miejsce w tym konkursie zajęła drużyna w składzie: Izabela Kwietniewska, Patrycja Wójcik, Gabriela Klocek, Daniel Libicki, Sebastian Spyrzewski.
III miejsce zajęła drużyna w składzie: Anna Przydatek, Klaudia Tomala, Natalia Chorab, Małgorzata Drobiazg, Kacper Semkowicz.


Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Dwikozach

w roku szkolnym 2015/2016

 

           Konkurs

 

Uczeń/ sukces

Nauczyciel

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Mateusz Nogaj, kl. III b

laureat

Mateusz Sekulski, kl. III a

finalista

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

finalista

 

P. Ewa Drzymała

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Renata Czajkowska

 

 

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Karol Czeryna, kl. III a

laureat

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

laureat

P. Małgorzata Tutak

 

P. Małgorzata Tutak

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Piotr Łażeński, kl. III d

finalista

P. Beata Kuleszko

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Weronika Kaczmarczyk, kl. III b

finalistka

P. Urszula Członka

Olimpiada Wiedzy  o HIV/AIDS

 

Gabriela Pardak - kl. III a

II miejsce w etapie wojewódzkim

I miejsce w etapie powiatowym

 

P. Beata Kuleszko

Powiatowy Konkurs biologiczno – chemiczny „…Teraz czas na zdrowie” zorganizowanym przez II LO im. T. Kościuszki                             w Sandomierzu

Drużyna: I miejsce

Weronika Czajkowska, kl. III b

Karol Czeryna, kl. III a

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

 

P. Małgorzata Tutak

P. Beata Kuleszko

Konkurs  pt. „Test młodego ekologa”  zorganizowany przez Regionalne Centrum Obszaru Natura 2000 w Tarnobrzegu                  i Zarząd Okręgu Ligi  Ochrony Przyrody

Michał Sowiński, kl. I c

I miejsce

Błażej Jędrzejewski, kl. II b

III miejsce

Piotr Łażeński, kl. III d

IV miejsce

P. Beata Kuleszko

 

P. Beata Kuleszko

 

P. Beata Kuleszko

Powiatowy konkurs „Mistrz Sudoku Ziemi Sandomierskiej”

 

Emilia Mach, kl. III d

wyróżnienie

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

wyróżnienie

Paweł Mazurkiewicz, kl. II d

V miejsce

P. Renata Czajkowska

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Ewa Drzymała

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

wynik bardzo dobry

Mateusz Sekulski, kl. III a

wyróżnienie

Kacper Hebda, kl. I a

wyróżnienie

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Ewa Drzymała

Konkurs pt. „Starej fotografii czar … - Historia z Wisłą w tle” zorganizowany przez  I LO Collegium Gostomianum                  w Sandomierzu

 

Natalia Rewera, kl. I c

II miejsce 

Piotr Łażeński, kl.III d

wyróżnienie

P. Beata Kuleszko

 

P. Beata Kuleszko

Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Wisła – lustro Sandomierza”  zorganizowany przez  I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu

 

Paulina Suter, kl. III c

II  miejsce

Natalia Sagan, kl. I b

wyróżnienie

P. Beata Kuleszko

 

P. Beata Kuleszko

Wojewódzki konkurs pt. „Moja najciekawsza wycieczka” – organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody

Karol Czeryna - kl. III a

laureat

P. Beata Kuleszko

Wojewódzki konkurs fotograficzny pt. „Przyroda  w obiektywie” – organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody

 

Wiktoria Piotrowska, kl. III c

laureatka

Jowita Kwiatkowska, kl. III b laureatka

P. Beata Kuleszko

 

P. Beata Kuleszko

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 

 

Mateusz Mazur, kl. 1a

I miejsce w gminie

P. Jarosław Dziubiński

Konkurs „ Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”

 

Drużyna:

Karol Dudziński, kl. II c

Mirosław Brzeziński, kl. III a

Pietrzykowski Karol, kl. III a

Kacper Hebda, kl. I a

IV miejsce w powiecie

P. Jarosław Dziubiński

Liga zadaniowa z matematyki – etap szkolny

 

Poziom klas III

Weronika Czajkowska,  kl. III b

Mateusz Nogaj, kl. III b

I miejsce

Jan Kiełczewski, kl. III b

II miejsce

Mateusz Sekulski, kl. III a

III miejsce

 

Poziom klas II

Sebastian Spyrzewski,  kl. II a

I miejsce

Jakub Gospodarczyk, kl. II a

II miejsce

Błażej Jędrzejewski, kl. II b

III miejsce

 

Poziom klas I

Karolina Misior,  kl. I d

I miejsce

Kacper Hebda, kl. I a

Wiktoria Sadok, kl. I c

Michał Sowiński, kl. I c

II miejsce

Agata Fularska, kl. I a

III miejsce

 

 

P. Ewa Drzymała

P. Ewa Drzymała

 

P. Ewa Drzymała

 

P. Renata Czajkowska

 

 

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Renata Czajkowska

 

P. Iwona Korczyńska – Sapielak

 

 

P. Bernadetta Stępień

 

P. Ewa Drzymała

P. Bernadetta Stępień

P. Bernadetta Stępień

 

P. Ewa Drzymała

 

Liga zadaniowa z geografii

 

 

 

 

Kaczmarczyk Weronika, kl. III b                           I miejsce

Czajkowska Renata, kl. III b                              II miejsce

Misior Karolina, kl. I d                                      III miejsce

 

P. Urszula Członka

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

sukcesy uczniów

rok szkolny 2015/2016

 

           Konkurs

 

Uczeń/ sukces

Nauczyciel

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

Piotr Łażeński, kl. III d

laureat

 

P. Izabela Romańska

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

Gabriela Pardak, kl. III a

finalistka

 

P. Joanna Lipczyńska

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

Julia Wąsik, kl. II d

laureatka

P. Katarzyna

Drypa - Skrok

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

Emilia Mach, kl. III d

finalistka

P. Katarzyna

Drypa - Skrok

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 

Weronika Czajkowska, kl. III b

finalistka

 

P. Joanna Forc

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 

Piotr Łażeński, kl. III d

finalista

 

P. Edyta Mścichowska

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 

Mateusz Chmura, kl. II c

finalista

 

P. Edyta Mścichowska

Wojewódzki Konkurs  Historyczny

 

Błażej Jędrzejewski, kl. II b

finalista

 

P. Barbara Czeryna

Wiosna Poetycka – konkurs recytatorski organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące

Collegium Gostomianum

w Sandomierzu

Gabriela Dziuba, kl. I a

wyróżnienie

Wiktoria Piotrowska, kl. III c

wyróżnienie

Karolina Misior, kl. I d

wyróżnienie

 

P. Izabela Romańska

 

P. Małgorzata Pilecka

 

P. Małgorzata Pilecka

 

 

Turniej Jednego Wiersza

konkurs zorganizowany przez

 I LO w Sandomierzu

(szczebel powiatowy)

Piotr Łażeński, kl. III d

laureat

 

P. Izabela Romańska

 

 

Ogólnopolski Konkurs

 „Losy Bliskich i Losy Dalekich – życie Polaków

w latach 1914 – 1989”

Weronika Bidas, kl. III c

finalistka

P. Barbara Czeryna

Wojewódzki Konkurs

„Katyń – Pamiętajmy”

 

 

Magdalena Oliwa, kl. II b

I miejsce – kategoria forma przestrzenna

Izabela Kwietniewska, kl. II a

II miejsce – kategoria praca plastyczna

Michał Sowiński, kl. I c

II miejsce – kategoria

forma przestrzenna

Kaja Tutak, kl. III b

III miejsce – kategoria praca plastyczna

Jowita Kwiatkowska. kl. III b

wyróżnienie w kategorii praca plastyczna

 

P. Barbara Czeryna

 

 

P. Barbara Czeryna

 

 

P. Edyta Mścichowska

 

 

P. Barbara Czeryna

 

 

P. Joanna Forc

Wojewódzki Konkurs „Żołnierze wyklęci”

Hubert Pikor, kl. II b

wyróżnienie

 

P. Barbara Czeryna

Powiatowy Konkurs „Sandomierszczyzna – moja mała ojczyzna” organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu

Agnieszka Chmiel, kl. I d

II miejsce w kategorii rzeźba

Wioletta Kolatorowicz, kl. III a

wyróżnienie w kategorii praca

przestrzenna

Aleksandra Capek, kl. I d

wyróżnienie w kategorii praca plastyczna

 

P. Renata Woźniak

 

P. Renata Woźniak

 

 

P. Renata Woźniak

Konkurs Recytatorski                 „Z  Sienkiewiczem za pan brat” organizowany przez Bibliotekę Diecezjalną w Sandomierzu

Gabriela Dziuba, kl. I a

III miejsce

P. Izabela Romańska

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Sandomierzu

 

Emilia Mach, kl. III d

I miejsce

 

 

 

P. Witold Lech

 

 

 

 

Konkurs na strój z czasów królowej Jadwigi w ramach projektu „Z wizytą u Królowej Jadwigi” organizowany przez Katolickie Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu

Michał Sowiński, kl. I a

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

P. Izabela Romańska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sandomierzu organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące

Collegium Gostomianum

w Sandomierzu

Weronika Czajkowska, kl. III b

I miejsce

Piotr Łażeński, kl. III D

III miejsce

 

 

 

P. Joanna Forc

 

P. Edyta Mścichowska

Liga zadaniowa z języka polskiego – etap szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poziom klas III

Weronika Czajkowska,  kl. III b

I miejsce

Gabriela Pardak, kl. III a

Piotr Łażeński, kl. III d

II miejsce

Mateusz Sekulski, kl. III a

III miejsce

 

Poziom klas II

Gabriela Klocek, kl. II a

I miejsce

Dominika Dutkiewicz, kl. II c

II miejsce

Karolina Sagan, kl. II d

Anna Kolasińska, kl. II c

III miejsce

 

Poziom klas I

Michał Sowiński, kl. I c

Michał Teter, kl. I b

I miejsce

Aleksandra Kiliańska, kl. I b

II miejsce

Agata Fularska, kl. I a

III miejsce

 

P. Beata Abdul

 

P. Joanna Lipczyńska

P. Izabela Romańska

 

P. Joanna Lipczyńska

 

 

 

P. Hubert Bujczenko

 

P. Hubert Bujczenko

 

P. Joanna Lipczyńska

P. Hubert Bujczenko

 

 

 

P. Izabela Romańska

P. Beata Abdul

 

P. Beata Abdul

 

P. Izabela Romańska

 

Konkurs ortograficzny

etap szkolny

Jan Kiełczewski, kl. III b

mistrz ortografii klas III

Sebastian Spyrzewski, kl. II a

mistrz ortografii klas II

Michał Teter, kl. I b

mistrz ortografii klas I

P. Beata Abdul

 

P. Hubert Bujczenko

 

P. Beata Abdul

 

                                                                                         

SUKCESY UCZNIÓW
Zespół sportowy rok szkolny 2015/16

II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców: Jan Kiełczowski, Adrian Chorab, Wiktor Tysa, Mateusz Sekulski, Krzysztof Wawrzyńczak, Krzysztof Pawlica, Bartłomiej Kukiełka, Krzysztof Niewitowski, Mirosław Brzeziński.
Opiekun – Kadir Abdul

II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki
w Tenisie Stołowym
: Karol Czeryna, Bartłomiej Starzomski.
Opiekun - Kadir Abdul

II miejsce w I rundzie Turnieju Piłki Nożnej Coca –cola Cup: Adrian Chorab, Wiktor Tysa, Mateusz Sekulski, Krzysztof Wawrzyńczak, Wiktor Chorab, Michał Dąda, Paweł Sarna, Dominik Dryja, Michał Lipiarz, Jakub Oszczypała.
Opiekun - Kadir Abdul

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej Dziewcząt:
Aleksandra Ciszkiewicz, Wioletta Kolatorowicz, Klaudia Durda, Dominika Choda, Wiktoria Mazur, Ilona Ciszkiewicz, Natalia Lipiec, Weronika Czajkowska.
Opiekun – Anna Tutak

II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w skoku wzwyż
( srebrny medal
) - Aleksandra Ciszkiewicz
Opiekun – Anna Tutak

III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na 300 metrów (brązowy medal)
- Aleksandra Ciszkiewicz
Opiekun – Anna Tutak




SUKCESY UCZNIÓW
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016


Zespół humanistyczny:

- Piotr Łażeński kl. III D i Mateusz Chmura kl. II C – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - opiekun: P. Edyta Mścichowska;
-
Weronika Czajkowska kl. III B – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego- opiekun: P. JoannaForc;
-
Błażej Jędrzejewski kl. II B – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - opiekun: P. BarbaraCzeryna;
-
Emilia Mach kl. III D i Julia Wąsik kl. II D – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego - opiekun: P. KatarzynaDrypa - Skrok;
-
Gabriela Pardak kl. III A – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – opiekun: P. Joanna Lipczyńska;
-
Piotr Łażeński kl. III D – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego – opiekun: P. Izabela Romańska;
-
Agnieszka Chmiel kl. I D - II miejsce i Wioletta Kolatorowicz kl. III A - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Artystycznym, w kategorii rzeźba – opiekun: P. Renata Woźniak;
-
Aleksandra Capek kl. I D - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Artystycznym,w kategorii malarstwo – opiekun: P. Renata Woźniak.

Zespół matematyczno – przyrodniczy:

- Karol Czeryna kl. III A i Sebastian Spyrzewski kl. II A – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - opiekun: P. MałgorzataTutak;
-
Piotr Łażeński kl. III D – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - opiekun: P. Beata Kuleszko;
-
Mateusz Sekulski kl. III A i Sebastian Spyrzewski kl. II A – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - opiekun: P. Renata Czajkowska;
-
Mateusz Nogaj kl. III B – zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - opiekun: P. Ewa Drzymała;
-
Weronika Kaczmarczyk kl. III B - zakwalifikowanie się do finału Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - opiekun: P. Urszula Członka;
-
Gabriela Pardak kl. III A – I miejsce w powiatowym etapie Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS – organizator Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna – Sandomierz oraz Polski Czerwony Krzyż Sandomierz – opiekun: P. Beata Kuleszko;
-
Gabriela Pardak kl. III A – II miejsce w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS – organizator Świętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Świętokrzyski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża oraz współfinansujący nagrody Zarząd Województwa Świętokrzyskiego – opiekun: P. Beata Kuleszko;
-
Karol Czeryna kl. III A – laureat wojewódzkiego konkursu pt. „Moja najciekawsza wycieczka” – organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody – opiekun: P. Beata Kuleszo;
-
Wiktoria Piotrowska kl. III C i Jowita Kwiatkowska kl. III B –laureatki wojewódzkiego konkursu fotograficznego pt. „Przyroda w obiektywie” – organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody – opiekun: P. Beata Kuleszko.

Zespół sportowy:

- Karol Czeryna (III A), Artur Pawlik (I B) i Bartosz Starzomski (I D) – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa stołowego w Łoniowie – opiekun: P. Kadir Abdul.





SUKCESY UCZNIÓW
Zespół matematyczno – Przyrodniczyrok szkolny 2014/2015

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:Mateusz Sekulski – kl. II A – finalista -opiekun: P. Renata Czajkowska, P. Małgorzata Tutak Mateusz Nogaj – kl. II B – finalista - opiekun P. Ewa Drzymała

Wojewódzki Konkurs Chemiczny:Karol Czeryna – kl. II A – finalista -opiekun: P. Małgorzata Tutak

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA:Mateusz Sekulski – kl. II A – finalista - opiekun P. Renata Czajkowska, P. Małgorzata Tutak
Powiatowy Konkurs Matematyczny SUDOKU: Lucyna Stąpór – kl. III B - II miejsce – opiekun: P. Małgorzata Tutak

Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”: Klaudia Sagan – kl. III A - I miejsce w etapie gminnym – opiekun: P. Jarosław Dziubiński Klaudia Sagan – kl. III A - IV miejsce w etapie powiatowym – opiekun: P. Jarosław Dziubiński

Powiatowy Konkurs „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”:Klaudia Sagan – III A, Wojciech Kapała – III C, Mirosław Brzeziński – II A, Karol Dudziński – I C III miejsce drużynowo w powiecie – opiekun: P. Jarosław Dziubiński

Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Dieta dla mózgu” (organizator - Ośrodek Edukacji Ekologicznej w I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu):Karol Czeryna – kl. II A – laureat – opiekun: P. Beata Kuleszko Natalia Bukała – kl. III C – wyróżnienie - opiekun: P. Beata Kuleszko Julia Wąsik – kl. I B – wyróżnienie – opiekun: P. Małgorzata Utnik – Oleksiak
Konkurs „Ciekawostki przyrodnicze w obiektywie – Natura 2000” (organizator - Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody):Anna Przydatek – kl. I A - laureatka konkursu - opiekun: P. Beata Kuleszko Klaudia Kawecka – kl. III C – wyróżnienie - opiekun: P. Beata Kuleszko

Konkurs „Korzystając ze zdrowej żywności tworzymy zdrowe dania” (organizator - Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kielcach i Świętokrzyski Oddział Okręgowy PCK w Kielcach): Dominika Dutkiewicz - kl. I C i Karina Żelazowska - kl. I C zajęcie II miejsca w eliminacjach powiatowych oraz zakwalifikowanie nagranego filmu do eliminacji wojewódzkich opiekun: P. Małgorzata Utnik – Oleksiak

Konkurs plastyczny „Środowisko naturalne – nasze dobro wspólne” (organizator - Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu oraz partnerzy projektu „Gmina Dwikozy w partnerstwie ze środowiskiem” w ramach programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” Eliza Lasota - kl. I D - I miejsce – opiekun: P. Małgorzata Utnik – Oleksiak Karolina Sagan - kl. I D - wyróżnienie - opiekun: P. Małgorzata Utnik – Oleksiak Mateusz Nogaj – kl. II B - wyróżnienie – opiekun: P. Małgorzata Utnik – Oleksiak

Konkurs „Moja najciekawsza wycieczka” (organizator - Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody):Anna Przydatek – kl. I A - laureatka konkursu – opiekun: P. Beata KuleszkoJulia Stelmaszczuk – kl. III D - wyróżnienie w konkursie – opiekun: P. Beata Kuleszko

Konkurs „Cztery pory roku w obiektywie” (organizator - Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody):Anna Przydatek – kl. I A - laureatka konkursu - opiekun: P. Beata Kuleszko

Konkurs „Eko – Żubr” (organizator - Regionalne Centrum Promocji Obszaru Natura 2000 Tarnobrzeska Dolina Wisły w Tarnobrzegu oraz ZO LOP Tarnobrzeg): Martyna Dąda - kl. I B - II miejsce - opiekun: P. Beata Kuleszko

SUKCESY SPORTOWE 2014/2015

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym - Jakub Kuźmicz, Karol Czeryna
Opiekun: Kadir Abdul
I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Chłopców
Jakub Kuźmicz, Karol Czeryna
Opiekun: Kadir Abdul

II miejsce w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego
Jakub Kuźmicz, Karol Czeryna
Opiekun: Kadir Abdul

III miejsce w I rundzie eliminacyjnej Coca-Cola-Cup 2015
w kategorii drużyn chłopców:
Dominik Dryja, Adrian Chorab, Mateusz Sekulski, Wiktor Tysa, Jakub Oszczypała, Michał Lipiarz, Krzysztof Gołąbkowski, Kacper Leśniak, Bartłomiej Bidas, Armin Boleń, Wojciech Maziarz,
Opiekun: Kadir Abdul

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt:
Klaudia Sagan, Lucyna Stąpór, Marta Łukasiewicz, Alicja Tometczak Agnieszka Frańczak, Aleksandra Krasoń, Aleksandra Ciszkiewicz, Wioleta Kolatorowicz, Beata Szloch,
Opiekun: Anna Tutak

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Ręczną Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
Kaja Tutak, Marta Łukasiewicz, Lucyna Stąpór, Klaudia Sagan, Alicja Tometczak, Aleksandra Ciszkiewicz, Wiktoria Chmiel, Karolina Kowalska, Klaudia Kawecka, Agnieszka Frańczak, Klaudia Durda, Mazur Wiktoria
Opiekun: Anna Tutak

II miejsce w powiecie - srebrny medal w skoku wzwyż
w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych
Alicja Tometczak
Opiekun: Anna Tutak

II miejsce w powiecie - srebrny medal w pchnięciu kulą
w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych
Kaja Tutak
Opiekun: Anna Tutak

III miejsce w Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym
w grze deblowej chłopców.
Jakub Kuźmicz
Opiekun: Kadir Abdul

V miejsce w Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym
w grze indywidualnej chłopców
Jakub Kuźmicz
Opiekun: Kadir Abdul

XIII miejsce w Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym
w grze drużynowej chłopców.
Jakub Kuźmicz, Karol Czeryna
Opiekun: Kadir Abdul




Zespół sportowy rok 2013/2014

I miejsce Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
Kaja Tutak, Natalia Grzesiak, Magdalena Szlachcińska, Weronika Chmielewska, Wioletta Kolatorowicz, Anna Marciniak, Karolina Kowalska, Alicja Tometczak, Agnieszka Frańczak, Klaudia Sagan, Lucyna Stąpór, Marta Łukasiewicz
Opiekun: P. Anna Tutak

II miejsce Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Kaja Tutak, Natalia Grzesiak, Magdalena Szlachcińska, Weronika Chmielewska, Wioletta Kolatorowicz, Karolina Kowalska, Alicja Tometczak, Klaudia Sagan, Marta Łukasiewicz, Aleksandra Ciszkiewicz, Natalia Bukała, Gabriela Kaptur
Opiekun: P. Anna Tutak

I miejsce Półfinał Wojewódzki Tenisa Stołowe
Jakub Kuźmicz, Karol Czeryna, Marcin Kozieja
Opiekun: P. Kadir Abdul

I miejsce Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców
Kiljański Dawid, Brzeziński Rafał, Hebda Jakub, Turbakiewicz Damian, Piętowski Krzysztof, Gołąbkowski Krzysztof, Bidas Bartłomiej, Bidas Piotr, Leśniak Kacper
Opiekun: P. Kadir Abdul

I miejsce Powiatowa Gimnazjada

Bieg na 100 m Dawid Kiliański
Opiekun: P. Kadir Abdul

II miejsce Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna Skok wzwyż
Alicja Tometczak
Opiekun: P. Anna Tutak

II miejsce Powiatowa Gimnazjada - Pchnięcie kulą
Paweł Sobczyk
Opiekun: P. Kadir Abdul

III miejsce Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna

Pchnięcie kulą Kaja Tutak
Opiekun: P. Anna Tutak

II miejsce Turniej Piłki Siatkowej w ZSCKR w Sandomierzu

Dawid Kiliański, Jakub Hebda, Piotr Bidas, Patryk Łukasiewicz, Sylweriusz Maruszczak, Krzysztof Piętowski, Paweł Sobczyk
Opiekun: P. Kadir Abdul

Coca-Cola Cup w kategorii drużyn chłopców
I runda eliminacyjna - I miejsce

Kiliański, Rafał Brzeziński, Jakub Hebda, Krzysztof Piętowski, Damian Turbakiewicz, Mateusz Sekulski, Krzysztof Gołąbkowski, Bartłomiej Bidas, Adrian Chorab, Kacper Leśniak
Opiekun: P. Kadir Abdul





Zespół humanistyczny

rok szkolny 2013/2014
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego

Finalista:
Adam Koczoski – kl. III d – opiekun P. Witold Lech

Wojewódzki Konkurs Historyczny „Policja Państwowa w latach 1918-1945”:

III miejsce:
Gabriela Pardak – kl. I a - opiekun P. Edyta Mścichowska
Anna Szymańska - kl. I a - opiekun P. Edyta Mścichowska

wyróżnienie:
Gabriela Drabik - kl. I d - opiekun P. Edyta Mścichowska
Emilia Mach - kl. I d - opiekun P. Edyta Mścichowska

Wojewódzki Konkurs Piosenki Ekologicznej - Tarnobrzeg 2014
wyróżnienie:

Natalia Teter i Natalia Bukała – kl. II c – opiekun P. Renata Woźniak

Konkurs Recytatorski XIII Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

zwycięzca w kategorii osobowość sceniczna :
Mateusz Wrzosek – kl. I a – opiekun P. Joanna Lipczyńska

laureatka „Turnieju Jednego Wiersza”:
Karolina Kowalska – kl. II c – opiekun P. Beata Abdul
wyróżnienia:
Dominika Pikus – kl. III d – opiekun P. Joanna Lipczyńska
Kaja Tutak – kl. I b – opiekun P. Beata Abdul
Natalia Bukała – kl. II c – opiekun P. Beata Abdul
Kamil Skowron – kl. II c – opiekun P. Beata Abdul
Wiktoria Chmiel – kl. II d – opiekun P. Beata Abdul

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Sandomierszczyzna moja Ojczyzna – 2014”
wyróżnienie:
Aleksandra Zembrzuska – kl. III a – opiekun P. Renata Woźniak
Weronika Kaczmarczyk – kl. I b – opiekun P. Renata Woźniak

Konkurs im. Aleksandra Patkowskiego „Bonum Publicum”
wyróżnienie:
uczniowie klasy II b – opiekun P. Małgorzata Pilecka

Powiatowy konkurs „Moje Miejsce na ziemi” – wiersz:
wyróżnienie:
Sylwester Przytuła – kl. I c – opiekun P. Małgorzata Pilecka




Sukcesy Uczniów
Zespół matematyczno – Przyrodniczy
rok szkolny 2013/2014


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA: udział uczniów w finale ogólnopolskim:
Mateusz Nogaj – kl. I B – opiekun P. Ewa Drzymała
Jakub Hebda – kl. III A – opiekun P. Iwona Korczyńska – Sapielak
Mateusz Sekulski – kl. I A – opiekun P. Renata Czajkowska
Krzysztof Strojewski – kl. II A - opiekun P. Renata Czajkowska
Aleksandra Krasoń – kl. II B – opiekun P. Małgorzata Tutak

Powiatowy Konkurs Matematyczny SUDOKU:
Jakub Hebda – kl. III A – wyróżnienie - opiekun P. Iwona Korczyńska – Sapielak

Konkurs Pożarniczy (eliminacje gminne):
Paweł Nogaj – kl. III B – I miejsce – opiekun P. Jarosław Dziubiński

Konkurs „Cztery pory roku w obiektywie” (organizator: LOP Tarnobrzeg):
Natalia Teter – kl. II C – laureat – opiekun P. Beata Kuleszko

Konkurs „Ciekawostki przyrodnicze w obiektywie” (organizator: LOP Tarnobrzeg):
Weronika Kaczmarczyk – kl. I B – wyróżnienie - opiekun P. Beata Kuleszko

Wojewódzki Konkurs Matematyczny (udział uczniów w II etapie – powiatowym):
Jakub Hebda – kl. III A – opiekun P. Iwona Korczyńska – Sapielak
Sylweriusz Maruszczak – kl. III A - opiekun P. Iwona Korczyńska – Sapielak
Mateusz Nogaj – kl. I B - opiekun P. Ewa Drzymała
Paweł Nogaj – kl. III B - opiekun P. Małgorzata Tutak
Aleksandra Krasoń – kl. II B - opiekun P. Małgorzata Tutak

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
(udział uczniów w II etapie – powiatowym):
Sylweriusz Maruszczak – kl. III A - opiekun P. Agnieszka Spyrzewska
Marta Mazur – kl. III A - opiekun P. Agnieszka Spyrzewska
Kamil Pięta – kl. III D - opiekun P. Agnieszka Spyrzewska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny (udział uczniów w II etapie – powiatowym)
:Paweł Nogaj – kl. III B – opiekun P. Urszula Członka
Jakub Prawnuk – kl. III C - opiekun P. Urszula Członka

Wojewódzki Konkurs Chemiczny (udział uczniów w II etapie – powiatowym):
Adam Koczoski – kl. III D – opiekun P. Małgorzata Utnik – Oleksiak
Marta Łukasiewicz – kl. II - opiekun P. Małgorzata Utnik – Oleksiak

Wojewódzki Konkurs Biologiczny (udział uczniów w II etapie – powiatowym):
Paweł Nogaj – kl. III B - opiekun P. Małgorzata Utnik – Oleksiak
Jan Stania – kl. III C - opiekun P. Beata Kuleszko

Konkurs pt. „Test młodego ekologa” etap wojewódzki ( organizator: LOP Tarnobrzeg ) pod patronatem Starosty Powiatu Tarnobrzeskiego Pana Krzysztofa Pitry

Piotr Łażeński – kl. I d -
laureat – opiekun P. Beata Kuleszko

Konkurs pt. „Moja najciekawsza wycieczka”
(organizator Ośrodek Edukacji Ekologicznej w I Liceum Ogólnokształcącym Collegium Gostomianum w Sandomierzu )

Emilia Mach – kl. I d -
laureat - opiekun P. Beata Kuleszko
Marcin Kozieja – kl. I b –
laureat - opiekun P. Beata Kuleszko
Weronika Kaczmarczyk – kl. I b -
wyróżnienie- opiekun P. Beata Kuleszko
Wiktoria Piotrowska – kl. I c –
wyróżnienie - opiekun P. Beata Kuleszko

Zespół humanistyczny
nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/2013


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
finalista - Paweł Zygadlewicz – kl. III A
OpiekunP. Beata Abdul

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
finalistka - Beata Ciszkiewicz – kl. II B
OpiekunP. Hubert Bujczenko

Wojewódzki Konkurs „Katyń – Pamiętajmy”
Natalia Bukała – kl. I C II miejsce
Opiekun P. Edyta Mścichowska

Powiatowy Konkurs XII Wiosna Poetycka organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu
Laureatka Klaudia Kawecka – kl. I C
Opiekun P. Beata Abdul
osobowość poetycka - Aleksandra Krasoń – kl. I B
Opiekun P. Małgorzata Pilecka

„Turniej Jednego Wiersza” organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu
Laureatka - Karolina Kowalska – kl. I D
laureatka - Wiktoria Chmiel – kl. I D
Opiekun P. Beata Abdul

Wojewódzki Konkurs Piosenki Ekologicznej
Natalia Bukała – kl. I C
Natalia Teter – kl. I C
II miejsce
Opiekun P. Renata Woźniak

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Ocalić od zapomnienia”
Natalia Teter – kl. I C - II miejsce
Opiekun P. Renata Woźniak

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kapliczki przydrożne – świadkowie historii”
Anna Broda – kl. - wyróżnienie
Opiekun P. Renata Woźniak

SUKCESY UCZNIÓW
Zespół Matematyczno – Przyrodniczy
rok szkolny 2012/2013


Konkursy

X Wojewódzki Konkurs Matematyczny
FinalistaDominika Starzomska (III C)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Renata Czajkowska

Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
I miejsce (drużynowo uczniów z naszej szkoły)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Jarosław Dziubiński

Wojewódzki Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
V miejsce (drużynowo uczniów z naszej szkoły)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Jarosław Dziubiński

Wojewódzki konkurs pt. „Test młodego Ekologa” zorganizowany przez LOP pod patronatem Starosty Tarnobrzeskiego
III miejsce – Dominika Starzomska (III C)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkurs multimedialny pt. „Walory historyczno – przyrodnicze Sandomierza i Sandomierskiego” – organizator I LO
Collegium Gostomianum Sandomierz
I miejsce – Karina Kopańska (III C)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkurs multimedialny pt. „Walory historyczno – przyrodnicze Sandomierza i Sandomierskiego” – organizator I LO
Collegium Gostomianum Sandomierz
wyróżnienie – Anna Machała (III D)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkurs multimedialny pt. „Walory historyczno – przyrodnicze Sandomierza i Sandomierskiego” – organizator I LO
Collegium Gostomianum Sandomierz
wyróżnienie – Dominika Granica (III D)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkursu pt. „Cztery pory roku w obiektywie” – organizator Liga Ochrony Przyrody
Laureat – Natalia Bukała
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkurs pt. „Kocham zwierzęta”
I miejsce - Agnieszka Gawron (III C)
Nauczyciel / opiekun:
P.
Beata Kuleszko

Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”
wyróżnienie - Angelo Zieliński, Sebasian Wódz, uczniowie z klasy III C – I miejsce
Nauczyciel / opiekun:
P.
E. Czajka – Łukawska

Powiatowy konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”
Udział uczniów na szczeblu powiatowym
Nauczyciel / opiekun:
P.
Jarosław Dziubiński



SUKCESY UCZNIÓW W POZASZKOLNYCH KONKURSACH  W ROKU SZKOLNYM 2011/12

 

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY

Konkurs

Uczeń/sukces

Nauczyciel / opiekun

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Wojciech Polak – kl. III C

laureat

P. Barbara Czeryna

Konkurs „Losy żołnierza

i dzieje oręża polskiego”

Wojciech Polak – kl. III C

laureat

P. Barbara Czeryna

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Kamil Stasiak – kl. III D

finalista

 

P. Beata Abdul

Diecezjalny Konkurs

Wiedzy Biblijnej

 

Barbara Hebda – kl. III C

laureatka

ks. Marek Bednarz

 

 

„Turniej Jednego Wiersza”

organizowany przez

I Liceum Ogólnokształcące

w Sandomierzu

 

Paulina Socha – kl. III C

laureatka

P. Beata Abdul

Konkurs „Katyń – pamiętajmy” dla uczniów gimnazjów

woj. świętokrzyskiego

Paweł Borkowski – kl. I A

I miejsce w kategorii wiersz

 

Paweł Nogaj – kl. I B

wyróżnienie w kategorii

wiersz

 

Kinga Czech – kl. I D

III miejsce w kategorii

kartka pamiątkowa

 

Adam Koczoski – kl. I D

wyróżnienie w kategorii

kartka pamiątkowa

 

Aleksandra Siudak – kl. I B

wyróżnienie w kategorii

opowiadanie

 

Damian Szal – kl. I A

wyróżnienie w kategorii

opowiadanie

P. Barbara Czeryna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY

 

Konkurs

Uczeń/sukces

Nauczyciel / opiekun

Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

 I miejsce (drużynowo)

P. Jarosław Dziubiński

Wojewódzki Konkurs Ekologiczny                        pt. „W harmonii z przyrodą                                  i środowiskiem” organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Tarnobrzegu

Laureat –

Joanna Bidas  (III B)

P. Beata Kuleszko

Konkurs pt. „Rola wody w życiu organizmów i w środowisku przyrodniczym – organizator Ośrodek Edukacji Ekologicznej działający przy I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu

 I miejsce –

Joanna Bidas (III B)

P. Beata Kuleszko

Konkurs „Czas na zdrowie” zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej                przy I LO Collegium Gostomianum                  w Sandomierzu.

kategoria esej - II miejsce – Aleksandra Siudak               (I B)

P. Małgorzata Utnik – Oleksiak

Konkurs pt. „Czas na zdrowie”– organizator Ośrodek Edukacji Ekologicznej działający przy I LO Collegium Gostomianum  w Sandomierzu

kategoria prezentacja multimedialna –                      II miejsce-                  Weronika Kawęcka             (III B)

P. Beata Kuleszko

Konkurs pt. „Rola wody w życiu organizmów i w środowisku przyrodniczym – organizator Ośrodek Edukacji Ekologicznej działający przy I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu

III miejsce -                   Barbara Hebda (III C)

P. Beata Kuleszko

Konkurs „Czas na zdrowie” zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Ekologicznej                przy I LO Collegium Gostomianum                  w Sandomierzu.

kategoria prezentacja multimedialna – wyróżnienie –                         Jakub Nowak (I D)

P. Małgorzata  Utnik – Oleksiak

Konkurs pt. „Czas na zdrowie”– organizator Ośrodek Edukacji Ekologicznej działający przy I LO Collegium Gostomianum  w Sandomierzu

kategoria prezentacja multimedialna – wyróżnienie -                  Rafał Pietruszka (III C)

P. Beata Kuleszko

Konkurs Wiedzy Ekologicznej zorganizowany   przez                     Wydawnictwo Europa

wyróżnienie   –

 Klaudia Wróbel (IIIA)

P. Małgorzata  Utnik – Oleksiak

 

 

ZESPÓŁ SPORTOWY

Konkurs / sukces

Forma

 

N-l opiekun

I miejsce w skoku wzwyż w Powiatowej Gmnazjadzie Lekkoatletycznej

indywidualnie

P. Łukasz Szymański

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Szkół Ponad- gimnazjalnych w Tarnobrzegu

drużynowo

P. Łukasz Szymański

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Piłce Siatkowej

drużynowo

P. Kadir Abdul

II miejsce w skoku w dal w Powiatowej Gmnazjadzie Lekkoatletycznej

indywidualnie

P. Łukasz Szymański

II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Dnia Otwartego Szkoły w Mokoszynie

drużynowo

P. Kadir Abdul

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

drużynowo

P. Łukasz Szymański

III miejsce w skoku w wzwyż w Powiatowej Gmnazjadzie Lekkoatletycznej

indywidualnie

P. Anna Tutak

III miejsce w biegu na 100 m w Powiatowej Gmnazjadzie Lekkoatletycznej

indywidualnie

P. Łukasz Szymański

 

Rok szkolny 2011/12 

 

Całościowa Ewaluacja Zewnętrzna

W grudniu 2011 r. zakończyła się wizytacja szkoły przeprowadzona przez ekspertów Kuratorium Oświaty w Kielcach we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie, która miała na celu ocenę pracy szkoły.

 

Publiczne Gimnazjum im. „Ziemi Dwikoskiej” w Dwikozach osiągnęło we wszystkich obszarach działalności szkoły poziom wysoki i bardzo wysoki.

 

EFEKTY DZIAŁALNOŚCI DYDAKTYCZNEJ, WYCHOWAWCZEJ I OPIEKUŃCZEJ ORAZ INNEJ DZIAŁALNOŚCI STATUTOWEJ SZKOŁY

Wymagania

Egzamin gimnazjalny

Poziom wysoki - B

Wiadomości i umiejętności uczniów Poziom wysoki - B

Aktywność uczniów

Poziom wysoki - B

Bezpieczeństwo w szkole

Poziom bardzo wysoki - A

 

PROCESY ZACHODZĄCE W SZKOLE

Wymagania

Koncepcja pracy szkoły

Poziom wysoki - B

Oferta edukacyjna

Poziom wysoki - B

Procesy edukacyjne

Poziom wysoki - B

Współdziałanie nauczycieli

Poziom wysoki - B

Kształtowanie postaw uczniów

Poziom wysoki - B

Wyrównywanie szans edukacyjnych

Poziom wysoki - B

 

FUNKCJONOWANIE SZKOŁY W ŚRODOWISKU LOKALNYM

Wymagania

Wykorzystywanie zasobów środowiska

Poziom bardzo wysoki - A

Losy absolwentów

 Poziom wysoki - B

Promocja wartości edukacji

Poziom bardzo wysoki -A

Rodzice partnerami szkoły

Poziom wysoki - B

 

ZARZĄDZANIE SZKOŁĄ

Wymagania

Współpraca w zespołach nauczycieli

Poziom wysoki - B

Nadzór pedagogiczny

Poziom wysoki - B

Warunki lokalowe i wyposażenie

Poziom bardzo wysoki - A

 

Skala oceny:

Poziom

 

bardzo wysoki - A

 

wysoki - B

 

średni - C

 

podstawowy - D

 

niski - E

 

Rok szkolny 2010/11.  

SUKCESY UCZNIÓW

Uwzględnione osiągnięcia dotyczą sukcesów uczniów, które są ważne – zapisywane na świadectwach ukończenia szkoły  i punktowane w przyjęciach do szkół ponadgimnazjalnych, a dotyczą one:

-          udziału uczniów w konkursach i turniejach organizowanych przez kuratora oświaty, na co najmniej szczeblu wojewódzkim;

-          osiągnięciach artystycznych i sportowych, na co najmniej na szczeblu powiatowym.

 

NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/11

 

Zespół humanistyczny

Konkurs / sukces

Uczeń

 

Nauczyciel opiekun

Wyróżnienie dla zespołu chłopców w Wojewódzkim Konkursie „Piosenki Żołnierskiej”,

Zespół

R. Woźniak

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. polskiego

Agata Głąb

H. Bujczenko

Wyróżnienie w Finale Konkursu Wojewódzkiego  „Pamiętnik Dawida Rubinowicza. Reszta nie jest milczeniem”

Patrycja  Klocek i Jolanta Stania

B. Czeryna

Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie recytatorskim „X –wiosna poetycka w Collegium Gostomianum

Radosław  Mortka

Ewelina Maruszczak

Patrycja Klocek

B. Abdul

E. Mścichowska

I. Romańska

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Piosenki Ekologicznej w Tarnobrzegu

Aleksandra Kowalska

R. Woźniak

Udział w II etapie Konkursu pod patronatem KO w Kielcach  „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wojciech Polak

Czeryna

Uczeń niepełnosprawny w Konkursie powiatowym ogłoszonym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Sandomierzu w ramach programu „Tradycja – Integracja - Tolerancja” otrzymał wyróżnienie za wykonanie „Szopki Bożonarodzeniowej”.

Ernest Zieliński

E. Czajka – Łukawska

 

 

 

 

Zespół matematyczno - przyrodniczy

Konkurs / sukces

Uczeń

 

N-l opiekun

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „W harmonii z przyrodą”

Zięba Agata

B. Kuleszko

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej „W harmonii z przyrodą”

Karwat Agata

B. Kuleszko

VI miejsce w Wojewódzkim Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Drużyna

J. Dziubiński

IV miejsce uczniów uczestniczących w Ogólnopolskim Projekcie „Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie” w konkursie matematycznym 

Zespół

M. Tutak

I miejsce w powiatowym  konkursie „Nie wypalamy traw”

Karol Pietruszka

M. Utnik - Oleksiak

I miejsce w powiatowym konkursie „Nie wypalamy traw”

Joanna Bidas

B. Kuleszko

I miejsce w powiatowym  konkursie „Nie wypalamy traw”

Dominik Strojewski

M. Utnik - Oleksiak

Zdjęcie uczennicy znalazło się w kalendarzu LOP na 2011 r. Uczestniczyła ona w konkursie regionalnym „Cztery pory roku w obiektywie”

Agata Zięba

B. Kuleszko

 

Zespół sportowy

 

Konkurs / sukces

Forma

 

N-l opiekun

III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej

drużynowo

Ł. Szymański

III miejsce w etapie powiatowym „Coca – cola – cup”

drużynowo

K. Abdul

III miejsce w pchnięciu kulą w Powiatowej Lidze Gimnazjalnej

indywidualnie

Ł. Szymański

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Piłce Siatkowej

drużynowo

K. Abdul

I miejsce w XIV Rajdzie „Szlakiem wędrówek W. Burka”

drużynowo

Ł. Szymański

 

 

Sukcesy uczniów w przedmiotowych konkursach organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty od roku szkolnego 2003/04 do 2009/10

ROK SZKOLNY

 

Imię i nazwisko ucznia

Sukces

2009/10

Andrzej Dąbek

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

2008/ 09

Bartosz Mścichowski

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Bartosz Mścichowski

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Andrzej Dąbek

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Bartosz Mścichowski

 

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Gimnazjalny Mistrz Rozwiązywania Problemów Matematycznych”.

Milena Fietko

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Marta Prawnuk

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

2007/08

Piotr Brożyna

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Mariusz Stelmaszczuk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Piotr Brożyna

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Sukcesy sportowe z lat 2007/08 – 2009/10

Rok szkolny

Turniej / szczebel

Miejsce

2009/10

Wojewódzki szczebel ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Coca cola Cup” i awans do półfinału krajowego

II

Turniej Piłko Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkół Ponadgimnazjalnych

III

Powiatowy Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

II

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

II

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

II

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt I  tytuł najlepszego bramkarza

II

Półfinał Wojewódzki w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

IV

Półfinał Wojewódzki w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

V

Turniej Piłki Siatkowej Chłopców pod tytułem „Rusz się człowieku”

I

2008/09

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

- Dyplom dla najlepszego zawodnika  w powiecie (K. Bidas) w piłce ręcznej,

- Dyplom dla najlepszego bramkarza  w powiecie (K. Maziarz) w piłce ręcznej

 

I

Półfinał Wojewódzki w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

IV

Drugi etap Ligii Mistrzów Udział w 1/8 finału Ligi Mistrzów

I

Etap Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Coca – Cola Cup

II

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

III

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

II

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

II

2007/08

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Minieuro”

i uczestnictwo w finale wojewódzkim

I

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Coca cola – cup”

I

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców

II

Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

I

 

Dodatkowo nasi uczniowie wykazują się osiągnięciami w aktywności na rzecz innych ludzi, zwłaszcza w formie wolontariatu lub środowiska lokalnego (np. „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”, „Zakręcona nakrętka dla Bartusia”, „Koncert dla Grzesia”, „Góra grosza”, PCK), co też jest punktowane w przyjęciach do szkół średnich. 

 

Sukcesy uczniów naszej szkoły w I semestrze roku szkolnego 2006/7

Przedmioty matematyczno - przyrodnicze

Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągniącia Nauczyciel - opiekun
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Moravskoslezský Matematický Šampionát Ostrawa 2006 Mariusz Łakomiec 3a Zdobył wyróżnienie wśród pierwszej dziesiątki laureatów Renata Czajkowska
I Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy Katarzyna Żmuda
Katarzyna Mucha
Jakub Sekulski
Andrzej Kuś
Mariusz Łakomiec
Karina Oszczypała
3c
3f
3c
3a
3a
3a
Zakwalifikowanie się do II etapu Renata Czajkowska
Iwona Marzec
Andrzej Piorun
Beata Kuleszko
Małgorzata Tutak
Urszula Członka
Małgorzata Utnik - Oleksiak
Międzynarodowy Konkurs ALFIK MATEMATYCZNY Bartosz Mścichowski
Mariusz Stelmaszczuk
Andrzej Kuś
1a
2e
3a
3 m-ce w woj.
2 m-ce w woj.
3 m-ce w woj.
Ewa Drzymała
Iwona Marzec
Renata Czajkowska
Olimpiada Zdrowia Anna Kula 3c I miejsce w szkole i zakwalifikowanie się do kolejnego etapu Beata Kuleszko

Przedmioty humanistyczne

Ogólnopolski Konkurs ALFIK HUMANISTYCZNY Anna Kula
Piotr Miłek
Renata Ataman
3c
2e
1e
1 m-ce w woj.
2 m-ce w woj.
2 m-ce w woj.
Edyta Mścichowska
Edyta Mścichowska
Małgorzata Pilecka
V Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego Magdalena Kuleszko 3c Zakwalifikowanie się do II etapu Katarzyna Drypa-Skrok
V Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Magdalena Kuleszko 3c Zakwalifikowanie się do II etapu Witold Lech

 

Najwyższą średnią w szkole w I semestrze 2006/ 7 mogą pochwalić się:

  • klasy:

    1. klasa 1e - średnia 4,16

    2. klasa 3c - średnia 4,16

    3. klasa 2e - średnia 4,10

  • uczniowie:

    • Klasy I

      1. Agata Szpara - 1e - 5,18

      2. Tomasz Mazur - 1e - 5,18

      3. Milena Fietko - 1d - 5,10

      4. Izabela Kwiecień - 1c - 5,09

      5. Bartosz Mścichowski - 1a - 5,08

      6. Strojewska Justyna - 1d - 5,00

    • Klasy II

      1. Patrycja Kończyk - 2a - 5,10

      2. Piotr Brożyna - 2c - 5,10

      3. Dominika Kostrzewa - 2a - 5,00

      4. Mariusz Stelmaszczuk - 2e - 5,00

    • Klasy III

      1. Gabriela Góral - 3c - 5,33

      2. Magdalena Kuleszko - 3c - 5,16

      3. Katarzyna Żmuda - 3c - 5,08

      4. Katarzyna Mucha - 3f - 5,00


Osiągnięcia uczniów w konkursach w I semestrze roku szkolnego 2005/06

Przedmiot/
organizacja
Nazwa konkursu Imię i nazwisko ucznia Klasa Osiągnięcia Nauczyciel - opiekun
matematyka Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Ostrava 2005 Kamil Miękus IIIa zajęcie miejsca I dziesiątce laureatów Ewa Drzymała
matematyka Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK 2005 Joanna Laskowska
Andrzej Kuś
Piotr Brożyna
IIIa


IIa


Ic
2 miejsce w województwie

4 miejsce w województwie

6 miejsce w województwie
Ewa Drzymała


Renata Czajkowska

Bernadetta Stępień
matematyka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Agata Ciszkiewicz
Kamil Miękus

Agata Ciszkiewicz
IIIc
IIIa

IIIc
etap rejonowy


etap wojewódzki: finał
Ewa Drzymała
geografia Wojewódzki Konkurs Geograficzny Anna Pawlica
Renata Teter
Kamil Miękus

Kamil Miękus
IIIc
IIIc
IIIa

IIIa
etap rejonowy



etap wojewódzki: finał

Urszula Członka

chemia Wojewódzki Konkurs Chemiczny Eliza Strojewska IIIa etap rejonowy Małgorzata Tutak
biologia Wojewódzki Konkurs Biologiczny Anna Pawlica
Renata Teter

Anna Kula
IIIc
IIIc

IIc
etap rejonowy


etap wojewódzki
Beata Kuleszko
LOP Konkurs Ligi Ochrony Przyrody Przeciw wypalaniu traw Marlena Gruszka
Anna Kula
IIc
IIc
II i III miejsce w województwie Beata Kuleszko
fizyka Wojewódzki Konkurs Fizyczny Oliwia Araszkiewicz IIIc etap rejonowy Andrzej Piorun
historia Wojewódzki Konkurs Historyczny Michał Piorun

Gabriela Góral
IIIc

IIc
etap rejonowy Joanna Jakóbczyk
Barbara Czeryna
PTTK 12 Konkurs Krajoznawczy Wiedzy o Województwie Świętokrzyskim Aneta Stępień IIIc 5 miejsce w powiecie Joanna Jakóbczyk
język angielski Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Magdalena Kuleszko IIc etap rejonowy Witold Lech

Nasze sukcesy w konkursach matematycznych w roku szkolnym 2004/2005.

  • Uczennica klasy III c Magdalena Łukawska brała udział w etapie wojewódzkim III Konkursu Matematycznego i uzyskała tytuł finalisty (naucz. opiek. B. Stępień)

  • W Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2005 dyplom za bardzo dobry wynik uzyskał uczeń klasy Ia Andrzej Kuś (naucz. opiek. R. Czajkowska), wyróżnienia otrzymali: Magdalena Łukawska z klasy IIIc (naucz. opiek. B. Stępień) oraz Krystian Pawlikowski z klasy IIIa (naucz. opiek. I. Marzec)

  • W V Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej w Pińczowie uczennica klasy IIIc Magdalena Łukawska zajęła 11 miejsce (naucz. opiek. B. Stępień), uczeń klasy IIIa Krystian Pawlikowski 22 miejsce (naucz. opiek. I Marzec), uczeń klasy IIc Łukasz Skubida 25 miejsce (naucz. opiek. E. Drzymała)

  • W Ogólnopolskim konkursie TEST MATEMATYKA PLUS 9 uczniów otrzymało tytuły:

    • laureata I stopnia uczeń kl IIIe Mariusz Karwat (naucz. opiek. I. Marzec)

    • laureata II stopnia uczeń kl IIa Paweł Zajder (naucz. opiek. E. Drzymała)

    • laureata III stopnia uczennicq kl IIc Agata Ciszkiewicz (naucz. opiek. E. Drzymała)

    • laureata IV stopnia: uczennica kl IIc Klaudia Jaciubek (naucz. opiek. E. Drzymała), uczennica kl Ia Karina Oszczypała (naucz. opiek. R. Czajkowska)

    • laureata V stopnia: uczennica kl IIa Aleksandra Biernat (naucz. opiek. E. Drzymała), uczennica kl Ic Katarzyna Żmuda (naucz. opiek. E. Drzymała), uczeń kl Ia Mariusz Łakomiec (naucz opiek. R Czajkowska), uczeń kl Ia Andrzej Kuś (naucz. opiek. R. Czajkowska)

Nasze sukcesy w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2004/2005.

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA, KLASA RODZAJ KONKURSU SZCZEBEL, MIEJSCE NAUCZYCIEL OPIEKUN
Magdalena Łukawska kl. IIIC
Magdalena Węgrzecka kl. IIIC
chemia
chemia
laureatka
finalistka
M. Utnik
M. Utnik
Mariusz Karwat kl. IIIE chemia II szczebel powiatowy M. Tutak
Sebastian Ozdoba kl. IIIB historia laureat E. Mścichowska
Maciej Lebida kl. IIIE historia finalista B. Czeryna
Dawid Pięta kl. IIIE historia II szczebel powiatowy B. Czeryna
Katarzyna Wilk kl. IIIE historia II szczebel powiatowy B. Czeryna
Michał Piorun kl. IIC historia II szczebel powiatowy J. Jakóbczyk
Mariusz Karwat kl. IIIE fizyka finalista A. Piorun
Adrian Kondrat kl. IIIC fizyka II szczebel powiatowy A. Piorun
Magdalena Łukawska kl. IIIC matematyka finalistka B. Stępień
Magdalena Węgrzecka kl. IIIC matematyka II szczebel powiatowy B. Stępień
Agata Strojewska kl. IIC język polski II szczebel powiatowy I. Romańska
Mariusz Karwat kl. IIIE język angielski finalista U. Dragan
Dagmara Kazimierska kl. IIIE geografia II szczebel powiatowy U. Członka
Sebastian Ozdoba kl. IIIB geografia II szczebel powiatowy U. Członka
Magdalena Kuleszko kl. IC biologia II szczebel powiatowy B. Kuleszko
Katarzyna Żmuda kl. IC Powiatowy Konkurs o Tytuł Mistrza Ortografii I miejsce E. Mścichowska
Magdalena Węgrzecka kl. IIIC Powiatowy Konkurs o Tytuł Mistrza Ortografii V miejsce - nagrodzone B. Abdul
Maciej Lebida kl. IIIE Powiatowy Konkurs recytatorski "IV wiosna poetycka" I miejsce E. Mścichowska
Edyta Akulenko kl. IIIC Powiatowy Konkurs recytatorski "Strofy o OjczyĽnie" wyróżnienie B. Abdul
Agnieszka Maruszczak kl. IIIA   WeĽmie udział w ogólnopolskim "Sejmie Dzieci i Młodzieży w Warszawie" B. Czeryna
Gabriela Góral kl. IC Konkurs "Europa w szkole" szczebel wojewódzki - finalistka B. Czeryna
Kamil Kwiatkowski kl. II Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej wyróżnienie M. Marzec


Nasze osiągnięcia i sukcesy w roku szkolnym 2003/2004



  • Jacek Lipiński - ucz kl. IIIa finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

  • Agnieszka Maruszczak - ucz. kl. IIa - wzięła udział w X edycji Konkursu na Sejm Dzieci i Młodzieży. Otrzymała mandat posła z województwa Świętokrzyskiego. Konkurs skierowany był do uczniów szkół średnich i gimnazjów.

  • Natalia Cichoń - ucz.kl. IIe - jej praca literacka otrzymała wyróżnienie na etapie wojewódzkim i została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego w konkursie "Europa w szkole".

Uczniowie przygotowani pod kierunkiem mgr Barbary Czeryny

  • Arkadiusz Tomala - ucz. kl. IIIb - został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Uczeń przygotowany pod kierunkiem mgr Urszuli Członki.

  • Natalia Cichoń (kl IIe), Monika Drobiazg (kl IIIa) - zdobyły nagrody główne w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Klucz do mądrego życia", zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Skierniewicach pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Prace powstały pod kierunkiem mgr Renaty WoĽniak.