Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach


Idź do treści

Najlepsi uczniowie

NASZE SUKCESY

Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen - rok szkolny 2016/2017

Poziom klas III

Karolina Sagan 3d 5,56
Sebastian Spyrzewski 3a 5,44
Błażej Jędrzejewski 3b 5,22
Gabriela Klocek 3a 5,22
Anna Kolasińska 3c 5,28
Izabela Kwietniewska 3 a 5,28
Dominika Dutkiewicz 3c 5,17
Patrycja Bryła 3d 5,17
Martyna Dąbek 3b 5,11
Eliza Lasota 3 d 5,11
Patrycja Wójcik a 5,11
Jakub Gospodarczyk 3a 5,06
Kacper Szklennik 3b 5,0
Julia Wąsik 3d 4,83
Mateusz Chmura 3c 4,83
Anna Przydatek 3a 4,83
Magdalena Oliwa 3b 4,78

Poziom klas II

Karolina Misior 2d 5,73
Michał Sowiński 2c 5,53
Patrycja Bernat 2d 5,43
Wiktoria Sadok 2c 5,4
Gabriela Dziuba 2a 5,36
Agata Fularska 2a 5,13
Michał Teter 2b 5,07
Hubert Berdychowski 2d 5,0
Ilona Ciszkiewicz 2b 5,0
Olga Mazur 2a 4,93
Natalia Rewera 2c 4,93
Katarzyna Teter 2b 4,93
Aleksandra Capek 2d 4,87
Oliwia Dryja 2c 4,87
Michał Kwiecień 2a 4,87
Samanta Chmiel 2a 4,8
Kacper Hebda 2a 4,8
Karolina Jurkowska 2e 4,8
Aleksandra Kiliańska 2b 4,8

Poziom klas I

Justyna Klimowicz 1c 5,53
Natalia Tysa 1c 5,46
Milena Kaniewska 1b 5,38
Oliwia Mokrzyś 1b 5,31
Małgorzata Sroczyńska 1a 5,17
Weronika Tomala 1a 5,15
Ewa Maruszczak 1b 5,15
Piotr Nogaj 1b 5,15
Wiktoria Winiarczyk 1b 5,08
Sebastian Kuśmierczyk 1b 5,0
Kinga Kwiecień 1b 5,0
Martyna Mazur 1a 4,92
Aleksandra Cieplińska 1a 4,92
Adam Kosiak 1c 4,92
Robert Ziomek 1d 4,92
Wiktoria Domaradzka 1b 4,85
Izabela Rysiak 1d 4,85
Dominika Rębisz 1d 4,85
Mateusz Kozieja 1d 4,77



Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen - I semestr roku szkolnego 2016/2017

Poziom klas III
Błażej Jędrzejewski 3b 5,07
Sebastian Spyrzewski 3a 5,00
Karolina Sagan 3d 4,93
Dominika Dutkiewicz 3c 4,87
Izabela Kwietniewska 3a 4,87
Anna Kolasińska 3c 4,80
Kacper Szklennik 3b 4,80

Poziom klas II

Karolina Misior 2d 5,47
Patrycja Bernat 2d 5,31
Gabriela Dziuba 2a 5,07
Michał Sowiński 2c 5,0
Wiktoria Sadok 2c 4,93
Agata Fularska 2a 4,87
Hubert Berdychowski 2d 4,8
Aleksandra Capek 2d 4,8
Ilona Ciszkiewicz 2b 4,8
Michał Teter 2b 4,8


Justyna Klimowicz 1c 5,3
Milena Kaniewska 1b 5,2
Ewa Maruszczak 1b 5,2
Oliwia Mokrzyś 1b 5,1
Piotr Nogaj 1b 5,1
Sebastian Kuśmierczyk 1b 5,0
Małgorzata Sroczyńska 1a 5,0
Wiktoria Winiarczyk 1b 5,0
Natalia Tysa 1c 4,92
Kinga Kwiecień 1b 4,9
Weronika Tomala 1a 4,77
Adam Kosiak 1c 4,76






Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen - Rok szkolny 2015/2016


Poziom klas pierwszych
Michał Sowiński 1c 5,62
Karolina Misior 1d 5,54
Gabriela Dziuba 1a 5,38
Agata Fularska 1a 5,15
Michał Teter 1b 5,15
Aleksandra Capek 1d 5,08
Ilona Ciszkiewicz 1b 5,08
Wiktoria Sadok 1c 5,08
Natalia Rewera 1c 5,08
Olga Mazur 1a 5,0
Patrycja Bernat 1d 4,92
Oliwia Dryja 1c 4,92
Aleksandra Kiliańska 1b 4,92
Katarzyna Teter 1b 4,92
Karolina Jurkowska 1e 4,85
Hubert Berdychowski 1d 4,77
Michał Kwiecień 1a 4,77
Mateusz Mazur 1a 4,77
Michał Rzeszótko 1b 4,77

Poziom klas drugich
Anna Kolasińska 2c 5,36
Izabela Kwietniewska 2a 5,27
Karolina Sagan 2d 5,27
Sebastian Spyrzewski 2a 5,27
Jakub Gospodarczyk 2a 5,20
Błażej Jędrzejewski 2b 5,20
Martyna Dąbek 2b 5,13
Dominika Dutkiewicz 2c 5,07
Patrycja Bryła 2d 5,07
Magdalena Oliwia 2b 4,93
Gabriela Klocek 2a 4,93
Kacper Szklennik 2b 4,87
Mateusz Chmura 2c 4,86
Eliza Lasota 2d 4,80
Julia Wąsik 2d 4,80
Patrycja Wójcik 2a 4,80
Anna Przydatek 2a 4,80


Poziom klas trzecich
Weronika Czajkowska 3b 5,70
Emilia Mach 3d 5,5
Jan Kiełczewski 3b 5,33
Mateusz Sekulski 3a 5,33
Anna Szymańska 3a 5,24
Sara Gaweł 3b 5,23
Karol Czeryna 3a 5,22
Piotr Łażeński 3d 5,22
Gabriela Pardak 3a 5,22
Klaudia Czerniawska 3c 5,11
Natalia Wołczyńska 3c 5,11
Weronika Kaczmarczyk 3b 5,07
Malwina Dąda 3a 5,0
Weronika Bidas 3c 5,0
Anna Chorab 3d 4,94
Adam Barański 3a 4,94
Kaja Tutak 3b 4,94
Wioletta Kolatorowicz 3a 4,89
Dominika Szewc 3c 4,83
Gabriela Drabik 3d 4,78
Wiktoria Piotrowska 3c 4,78
Patrycja Sadok 3c 4,78
Wiktoria Mazur 3d 4,78
Aleksandra Ciszkiewicz 3b 4,77
Jowita Kwiatkowska 3b 4,77
Mateusz Nogaj 3b 4,77




Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen I semestr roku szkolnego 2015/2016


Poziom klas pierwszych

Karolina Misior 1d 5,46
Michał Sowiński 1c 5,30
Gabriela Dziuba 1a 5,15
Olga Mazur 1a 5,08
Michał Teter 1b 4,92
Agata Fularska 1a 4,85
Aleksandra Capek 1d 4,85
Katarzyna Teter 1b 4,82
Hubert Berdychowski 1d 4,77
Karolina Jurkowska 1e 4,77
Aleksandra Kiliańska 1b 4,76
Wiktoria Sadok 1c 4,76


Poziom klas drugich

Sebastian Spyrzewski 2a 5,26
Anna Kolasińska 2c 5,2
Karolina Sagan 2d 5,14
Izabela Kwietniewska 2a 5,13
Jakub Gospodarczyk 2a 5,0
Martyna Dąbek 2b 5,0
Dominika Dutkiewicz 2c 4,92
Kacper Szklennik 2b 4,87
Błażej Jędrzejewski 2b 4,8
Patrycja Bryła 2d 4,79

Poziom klas trzecich

Weronika Czajkowska 3b 5,60
Emilia Mach 3d 5,13
Mateusz Sekulski 3a 5,13
Piotr Łażeński 3d 5,07
Sara Gaweł 3b 5,06
Jan Kiełczewski 3b 5,06
Gabriela Pardak 3a 5,00
Klaudia Czerniawska 3c 4,90
Malwina Dąda 3a 4,87
Karol Czeryna 3a 4,87
Anna Szymańska 3a 4,86
Wioletta Kolatorowicz 3a 4,80
Natalia Wołczyńska 3c 4,80
Anna Chorab 3d 4,80

Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen
Rok szkolny 2014/2015

Poziom klas pierwszych:

Sebastian Spyrzewski 1a 5,54
Anna Kolasińska 1c 5,3
Martyna Dąbek 1b 5,23
Dominika Dutkiewicz 1c 5,23
Karolina Sagan 1d 5,23
Izabela Kwietniewska 1a 5,15
Jakub Gospodarczyk 1a 5,08
Eliza Lasota 1d 5,08
Patrycja Bryła 1d 5,00
Kacper Szklennik 1b 4,85
Gabriela Klocek 1a 4,77
Błażej Jędrzejewski 1b 4,77
Julia Wąsik 1d 4,77

Poziom klas drugich:

Weronika Czajkowska 2b 5,73
Mateusz Sekulski 2a 5,47
Emilia Mach 2d 5,4
Piotr Łażeński 2d 5,27
Sara Gaweł 2b 5,21
Klaudia Czerniawska 2c 5,2
Natalia Wołczyńska 2c 5,2
Anna Szymańska 2a 5,14
Gabriela Pardak 2a 5,13
Weronika Bidas 2c 5,13
Jan Kiełczewski 2b 5,07
Patrycja Sadok 2c 5,0
Karol Czeryna 2a 4,93
Weronika Kaczmarczyk 2b 4,93
Anna Chorab 2d 4,87
Wioletta Kolarotowicz 2a 4,8
Kaja Tutak 2b 4,8
Wiktoria Piotrowska 2c 4,8

Poziom klas trzecich:

Natalia Bukała 3c 5,5
Aleksandra Kwietniewska 3c 5,33
Marta Łukasiewicz 3b 5,22
Klaudia Kawecka 3c 5,06
Aleksandra Krasoń 3b 5,0
Lucyna Stąpór 3b 4,83
Zuzanna Sadło 3b 4,83
Beata Szloch 3b 4,78
Anna Socha 3c 4,78
Klaudia Sagan 3a 4,77

I semestr 2014/15

Poziom klas pierwszych:

Sebastian Spyrzewski 1a 5,15
Karolina Sagan 1d 5,15
Jakub Gospodarczyk 1a 5,08
Anna Kolasińska 1c 5,08
Eliza Lasota 1d 5,00
Dominika Dutkiewicz 1c 4,92
Patrycja Bryła 1d 4,92
Martyna Dąbek 1b 4,92
Julia Wąsik 1d 4,85
Izabela Kwietniewska 1a 4,77

Poziom klas drugich:


Weronika Czajkowska 2b 5,53
Emilia Mach 2d 5,40
Mateusz Sekulski 2a 5,33
Anna Szymańska 2a 5,13
Gabriela Pardak 2a 5,13
Klaudia Czerniawska 2c 5,07
Sara Gaweł 2b 5,07
Weronika Bidas 2c 5,06
Piotr Łażeński 2d 5,00
Jan Kiełczewski 2b 5,00
Natalia Wołczyńska 2c 5,00
Weronika Kaczmarczyk 2b 4,93
Kaja Tutak 2b 4,80
Anna Chorab 2d 4,80


Poziom klas trzecich:


Natalia Bukała 3c 5,06
Aleksandra Kwietniewska 3c 4,86




Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen

Rok szkolny 2013/2014

Poziom klas pierwszych :


Klasa średnia
Weronika Czajkowska 1b 5,62
Mateusz Sekulski 1a 5,46
Emilia Mach 1d 5,38
Klaudia Czerniawska 1c 5,15
Anna Szymańska 1a 5,15
Weronika Kaczmarczyk 1b 5,08
Piotr Łażeński 1d 5,08
Jan Kiełczewski 1b 5,08
Gabriela Pardak 1a 5,08
Karol Czeryna 1a 5,00
Wioletta Kolatorowicz 1a 5,00
Sara Gaweł 1b 4,92
Natalia Wołczyńska 1c 4,92
Kaja Tutak 1b 4,85
Adam Barański 1a 4,85
Anna Chorab 1d 4,85
Aleksandra Ciszkiewicz 1b 4,85
Patrycja Sadok 1c 4,84
Gabriela Drabik 1d 4,77
Mateusz Nogaj 1b 4,76
Wiktoria Piotrowska 1c 4,76

Poziom klas drugich:
Klasa średnia
Natalia Bukała 2c 5,33
Aleksandra Kwietniewska 2c 5,27
Marta Łukasiewicz 2b 5,27
Aleksandra Krasoń 2b 5,07
Zuzanna Sadło 2b 4,93
Klaudia Kawecka 2c 4,87
Lucyna Stąpór 2b 4,87
Beata Szloch 2b 4,87

Poziom klas trzecich:
Klasa średnia
Aleksandra Zembrzuska 3a 5,56
Aleksandra Siudak 3b 5,33
Adam Koczoski 3d 5,32
Jakub Hebda 3a 5,28
Natalia Gradzińska 3a 5,28

Adrianna Przysiwek 3c 5,16
Gabriela Jopek 3b 5,16
Beata Ciszkiewicz 3b 5,16
Paulina Strojewska 3c 5,10
Natalia Grzesiak 3a 5,00
Kamil Pięta 3d 4,95
Maciej Kozak 3b 4,88
Jakub Nowak 3d 4,84
Kamila Cudzik 3b 4,77
Natalia Kołacz 3b 4,77
Paweł Nogaj 3b 4,77
Weronika Chmielewska 3c 4,77
Agata Kozieja 3c 4,77
Magdalena Szlachcińska 3c 4,77

Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen
Rok szkolny 2013/2014 I semestr


Poziom klas pierwszych : Klasa-Średnia

Weronika Czajkowska 1b - 5,23
Mateusz Sekulski 1a - 5,23
Jan Kiełczewski 1b - 5,1
Emilia Mach 1d - 5,08
Klaudia Czerniawska 1c - 5,0
Gabriela Pardak 1a - 4,92
Mateusz Nogaj 1b - 4,92
Natalia Wołczyńska 1c - 4,92
Piotr Łażeński 1d - 4,92
Karol Czeryna 1a - 4,77
Kaja Tutak 1b - 4,76


Poziom klas drugich: Klasa-Średnia

Aleksandra Krasoń 2b - 5,13
Natalia Bukała 2c - 5,13
Marta Łukasiewicz 2b - 4,9
Lucyna Stąpór 2b - 4,9
Zuzanna Sadło 2b - 4,8
Aleksandra Kwietniewska 2c - 4,73


Poziom klas trzecich: Klasa - średnia

Jakub Hebda 3a - 5,07
Natalia Gradzińska 3a - 5,07
Aleksandra Zembrzuska 3a - 5,07
Aleksandra Siudak 3b - 4,93
Adrianna Przysiwek 3c - 4,86
Adam Koczoski 3d - 4,8
Natalia Grzesiak 3a - 4,8
Gabriela Jopek 3b - 4,8
Beata Ciszkiewicz 3b - 4,73



Rok szkolny 2012/2013

Poziom klas pierwszych Klasa-Średnia
Natalia Bukała - 1c - 5,46
Aleksandra Kwietniewska - 1c - 5,15

Marta Łukasiewicz - 1b - 5,07
Aleksandra Krasoń - 1b - 5,07
Zuzanna Sadło - 1b - 4,92
Radosław Binek - 1c - 4,85
Kacper Miłek - 1c - 4,85
Joanna Orawiec - 1a - 4,85
Krzysztof Strojewski - 1a - 4,85
Lucyna Stąpór - 1b - 4,84
Agata Bielecka - 1d - 4,77
Beata Szloch - 1b - 4,76

Poziom klas drugichKlasa -Średnia
Aleksandra Zembrzuska - 2a - 5,33

Jakub Hebda - 2a - 5,2
Natalia Gradzińska - 2a - 5,2
Adrianna Przysiwek - 2c - 5,2
Aleksandra Siudak - 2b - 5,13
Paulina Strojewska - 2c - 5,1
Adam Koczoski - 2d - 5,07
Gabriela Jopek - 2b - 5,06
Weronika Chmielewska - 2c - 5,0
Beata Ciszkiewicz - 2b - 4,93
Natalia Grzesiak - 2a - 4 ,8
Maciej Kozak - 2b - 4,8

Poziom klas trzecich Klasa-Średnia
Paweł Zygadlewicz - 3a - 5,11
Dominika Starzomska - 3c - 5,11

Anna Bidas - 3c - 5,11
Aleksandra Kokosa - 3b - 5,11
Anna Machała - 3d - 5,06
Karina Kopańska - 3c - 4,89
Paweł Frańczak - 3b - 4,89
Dominika Granica - 3d - 4 ,89
Agnieszka Dąda - 3a - 4,77
Agata Prawnuk - 3a - 4,77



Rok szkolny 2012/2013   I semestr

 

Średnie ocen  uczniów:

 

Poziom klas I

 

Klasa

Średnia

Natalia Bukała

1c

5,07

Aleksandra Krasoń

1b

4,92

Aleksandra Kwietniewska

1c

4,76

 

 

 

 

 

 

Poziom klas II

 

Klasa

Średnia

Jakub Hebda

 2a

4,87

Adam Koczoski

 2d

4,8

Beata Ciszkiewicz

 2b

4,73

 

 

 

 

 

 

Poziom klas III

 

Klasa

Średnia

Aleksandra Kokosa

3b

4,87

Paweł Zygadlewicz

3a

4,87

Dominika Starzomska

3c

4,73

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen

Rok szkolny 2011/2012

Poziom klas pierwszych :

imię nazwisko / klasa / średnia

Adam Koczoski-1d-5,31
Jakub Hebda-1a-5,23
Natalia Gradzińska-1a-4,92
Natalia Grzesiak-1a-4,92
Beata Ciszkiewicz-1b-4,92
Damian Turbakiewicz-1c-4,84
Aleksandra Zembrzuska-1a-4,77
Maciej Kozak-1b-4,76
Adriana Przysiwek-1c-4,76
Aleksandra Siudak-1b-4,76

Poziom klas drugich:

imię nazwisko / klasa / średnia

Klasa-Średnia
Paweł Zygadlewicz-2a-5,1
Aleksandra Kokosa-2b-5,07
Dominika Starzomska-2c-5,07
Anna Bidas-2c-5,0
Anna Machała-2d-4,87
Karina Kopańska-2c-4,87
Paweł Frańczak-2b-4,8

Poziom klas trzecich:

imię nazwisko / klasa / średnia

Barbara Hebda-3c-5,53
Joanna Bidas -3b-5,44
Weronika Kawęcka-3b-5,22
Aleksandra Bidas-3b-5,17
Rafał Pietruszka-3c-5,14
Jakub Przywara-3a-5,11
Karolina Rysiak-3b-5,06
Klaudia Wróbel-3a-5,05
Aleksandra Krupa-3a-4,94
Dagmara Samołyk-3b-4,89
Roksana Bernat-3a-4,88
Paulina Majka-3d-4,83
Izabela Lebida-3d-4,83
Renata Pietruszka-3b-4,82
Kamil Stasiak-3d-4,77

Najlepsi uczniowie i ich średnie ocen 2010/2011.
Najwyższą średniąw szkole: 5,47 uzyskała Joanna Bidas z klasy 2b .

Poziom klas pierwszych:
Starzomska – klasa 1c – 5,23
Anna Bidas – klasa 1c – 5,08
Karina Kopańska – klasa 1c – 5,08
Paweł Frańczak – klasa 1b– 5,0
Poziom klas drugich:
Joanna Bidas – klasa 2b – 5,47
Barbara Hebda – klasa 2c – 5,46
Weronika Kawęcka – klasa 2b – 5,07
Klaudia Wróbel – klasa 2b – 5,0
Jakub Przywara – klasa 2b – 5,0
Poziom klas trzecich:
Ewelina Maruszczak – klasa 3a – 5,3
Karol Pietruszka – klasa 3d– 5,2
Jolanta Stania – klasa 3c – 5,2
Dominik Strojewski – klasa 3c– 5,2
Agata Karwat – klasa 3b – 5,15
Anna Hebda – klasa 3c – 5,1
Anna Murszewska – klasa 3d – 5,1
Aneta Wrzosek– klasa 3c – 5,0




Rok szkolny 2009/2010.
Nasi najlepsi i ich średnie ocen.

Uczeń

Klasa

Średnia ocen

Poziom klas pierwszych

Barbara Hebda

1c

5,28

Roksana Bernat

1a

5,07

Joanna Bidas

1b

5,07

Rafał Pietruszka

1c

5,0

Izabela Lebida

1d

4,85

Jakub Przywara

1a

4,8

Aleksandra Krupa

1a

4,78

Wojciech Polak

1c

4,78

Kamil Stasiak

1d

4,78

Marta Chojnacka

1d

4,75

Poziom klas drugich

Ewelina Maruszczak

2a

5,3

Karol Pietruszka

2d

5,2

Anna Hebda

2c

5,1

Agata Zięba

2b

5,06

Anna Murszewska

2d

5,0

Dominik Strojewski

2c

4,95

Agata Karwat

2b

4,93

Maciek Łabudziński

2b

4,8

Katarzyna Drobiazg

2d

4,8

Dawid Kokosa

2a

4,76

Agata Chmielewska

2b

4,75

Jolanta Stania

2c

4,75

Aneta Wrzosek

2c

4,75

Agata Strugała

2d

4,5

Poziom klas trzecich

Monika Boduła

3c

5,5

Katarzyna Gospodarczyk

3e

5,38

Mateusz Heba

3e

5,31

Ewa Piorun

3e

5,31

Beata Leśniak

3e

5,31

Katarzyna Żmuda

3e

5,31

Joanna Kuleszko

3c

5,3

Dominika Majewska

3c

5,3

Marta Prawnuk

3c

5,3

Agnieszka Sekulska

3e

5,25

Mateusz Dybis

3c

5,2

Karolina Papka

3c

5,1

Kamila Strojewska

3c

5,1

Paula Tutak

3c

5,1

Michał Kukiełka

3b

5,07

Kamila Teter

3e

4,93

Monika Jaciubek

3c

4,9

Bartłomiej Łukaszek

3c

4,9

Sara Wawrzyńczak

3e

4,88

Karolina Burek

3b

4,86

Piotr Kosidło

3a

4,8

Krzysztof Pięta

3d

4,8


Powrót do treści | Wróć do menu głównego