Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach


Idź do treści

Liga Zadaniowa

DZIAŁALNOŚĆ SZKOLNA

LIGA ZADANIOWA Z MATEMATYKI 2016/2017 FINAŁ

Poziom klas pierwszych

1 miejsce Justyna Klimowicz kl. 1c opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Milena Kaniewska kl. 1b opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Piotr Nogaj kl. 1b opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce Ewa Maruszczak kl. 1b opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce Adam Kosiak kl. 1c opiekun P. Renata Czajkowska

Poziom klas drugich
1 miejsce Karolina Misior kl. 2d opiekun P. Bernadetta Stępień
2 miejsce Kacper Hebda kl. 2a opiekun P. Ewa Drzymała
3 miejsce Wiktoria Sadok kl. 2c opiekun P. Bernadetta Stępień
3 miejsce Michał Sowiński kl. 2c opiekun P. Bernadetta Stępień

Poziom klas trzecich
1 miejsce Sebastian Spyrzewski kl. 3a opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Izabela Kwietniewska kl. 3a opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Jakub Gospodarczyk kl. 3a opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce Błażej Jędrzejewski kl. 3b opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak





Wyniki z ligi zadaniowej z języka angielskiego za rok 2015/2016


klasy pierwsze
I - Karolina Misior 1d
II - Hubert Berdychowski 1d
III - Aleksandra Capek 1d

klasy drugie
I - Patrycja Bryła 2d
II - Julia Wąsik - 2d
III - Karolina Sagan - 2d

klasy trzecie
I - Aleksandra Ciszkiewicz - 3b, Adam Barański - 3a
II - Anna Szymańska - 3a
III - Wiktoria Mazur - 3d

Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2015/2016




Poziom klas pierwszych
1 miejsce Karolina Misior kl. I d - opiekun P. Bernadetta Stępień
2 miejsce Kacper Hebda kl. I a - opiekun P. Ewa Drzymała
2 miejsce Wiktoria Sadok kl. I c - opiekun P. Bernadetta Stępień
2 miejsce Michał Sowiński kl. I c - opiekun P. Bernadetta Stępień
3 miejsce Agata Fularska kl. I a - opiekun P. Ewa Drzymała

Poziom klas drugich
1 miejsce Sebastian Spyrzewski - kl.II a - opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Jakub Gospodarczyk -kl. II a - opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsceBłażej Jędrzejewski - kl. II b - opiekun P. Iwona Korczyńska - Sapielak

Poziom klas trzecich
1 miejsce Weronika Czajkowska kl. III b - opiekun P. Ewa Drzymała
1 miejsce Mateusz Nogaj kl. III b - opiekun P. Ewa Drzymała
2 miejsce Jan Kiełczewski kl. III b - opiekun P. Ewa Drzymała
3 miejsce Mateusz Sekulski kl. III a - opiekun P. Renata Czajkowska

LAUREACI LIGI ZADANIOWEJ Z JĘZYKA POLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Poziom klas pierwszych
I miejsce Sebastian Spyrzewski kl. 1a opiekun P. Hubert Bujczenko
II miejsce Karolina Sagan kl. 1d opiekun P. Joanna Lipczyńska
III miejsce Patrycja Bryła kl. 1d opiekun P. Joanna Lipczyńska
Dominika Dutkiewicz
kl. 1c opiekun P. Hubert Bujczenko
Jakub Gospodarczyk kl. 1a opiekun P. Hubert Bujczenko

Poziom klas drugich
I miejsce Piotr Łażeński kl. 2d opiekun P. Izabela Romańska
II miejsce Aleksandra Ciszkiewicz kl. 2b opiekun P. Beata Abdul
III miejsce Weronika Czajkowska kl. 2b opiekun P. Beata Abdul

Poziom klas trzecich
I miejsce Joanna Orawiec kl. 3a opiekun P. Izabela Romańska
Natalia Bukała
kl. 3c opiekun P. Beata Abdul
II miejsce Aleksandra Kwietniewska kl. 3c opiekun P. Beata Abdul


LAUREACI LIGI ZADANIOWEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Poziom klas pierwszych
I miejsce Julia Wąsik kl. 1d opiekun P. Renata Masternak
Sebastian Spyrzewski kl. 1a opiekun P. Witold Lech
II miejsce
Anna Przydatek kl. 1a opiekun P. Witold Lech

Poziom klas drugich
I miejsce Aleksandra Ciszkiewicz kl. 2b opiekun P. Renata Masternak
II miejsce
Paulina Suter kl. 2c opiekun P. Witold Lech
III miejsce
Natalia Wołczyńska kl. 2c opiekun P. Witold Lech

Poziom klas trzecich
I miejsce Aleksandra Kwietniewska kl. 3c opiekun P. Renata Masternak
II miejsce
Natalia Bukała kl. 3c opiekun P. Renata Masternak
III miejsce
Anna Socha kl. 3c opiekun P. Renata Masternak

Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2014/2015

Poziom klas pierwszych
1
miejsce Sebastian Spyrzewski - kl.I A - opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce
Jakub Gospodarczyk -kl. I A -opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce
Mateusz Chmura - kl. I C - opiekun P. Małgorzata Tutak

Poziom klas drugich
1 miejsce Weronika Czajkowska kl. II b - opiekun P. Ewa Drzymała
2 miejsce Mateusz Nogaj kl. II b - opiekun P. Ewa Drzymała
3 miejsce Jan Kiełczewski kl. II b - opiekun P. Ewa Drzymała
3 miejsce Mateusz Sekulski kl. II a - opiekun P. Renata Czajkowska

Poziom klas trzecich
1 miejsce Krzysztof Strojewski kl. III a - opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Aleksandra Krasoń kl. III b - opiekun P. Małgorzata Tutak
3 miejsce Adam Zych kl. III b - opiekun P. Małgorzata Tutak

LIGA ZADANIOWA 2013/2014 RANKING KOŃCOWY


Poziom klas pierwszych
1 miejsce Mateusz Sekulski kl. 1a opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Mateusz Nogaj kl. 1b opiekun p. Ewa Drzymała
3 miejsce Weronika Czajkowska kl. 1b opiekun P. Ewa Drzymała

Poziom klas drugich
1 miejsce Marta Łukasiewicz kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
2 miejsce Aleksandra Krasoń kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
3 miejsce Krzysztof Strojewski kl. 2a opiekun P. Renata Czajkowska

Poziom klas trzecich
1 miejsce Jakub Hebda kl. 3a opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
2 miejsce Sylweriusz Maruszczak kl. 3a opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
3 miejsce Beata Ciszkiewicz kl. 3b opiekun P. Małgorzata Tutak

LIGA ZADANIOWA 2013/2014 RANKING PO II SPOTKANIU

Poziom klas pierwszych
1 miejsce
Sekulski Mateusz kl. 1a opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce
Nogaj Mateusz kl. 1b opiekun p. Ewa Drzymała
3 miejsce
Mach Emilia kl. 1d opiekun P. Renata Czajkowska

Poziom klas drugich
1 miejsce
Łukasiewicz Marta kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
2 miejsce
Krasoń Aleksandra kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
3 miejsce
Strojewski Krzysztof kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak

Poziom klas trzecich
1 miejsce
Hebda Jakub kl. 3a opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
2 miejsce
Ciszkiewicz Beata kl. 3b opiekun P. Małgorzata Tutak
3 miejsce
Kozak Maciej kl. 3b opiekun P. Małgorzata Tutak

LIGA ZADANIOWA 2013/2014 RANKING PO I SPOTKANIU


Poziom klas pierwszych
1 miejsce
Nogaj Mateusz kl. 1b opiekun p. Ewa Drzymała
2 miejsce
Sekulski Mateusz kl. 1a opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce
Mach Emilia kl. 1d opiekun P. Renata Czajkowska

Poziom klas drugich
1 miejsce
Łukasiewicz Marta kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
2 miejsce
Krasoń Aleksandra kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak
3 miejsce
Sadło Zuzanna kl. 2b opiekun P. Małgorzata Tutak

Poziom klas trzecich
1 miejsce
Hebda Jakub kl. 3a opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
2 miejsce
Maruszczak Sylweriusz kl. 3a opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
3 miejsce
Ciszkiewicz Beata kl. 3b opiekun P. Małgorzata Tutak





Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2012/2013

Poziom
klas pierwszych
1 miejsce Krasoń kl. Ib opiekun P. Małgorzata Tutak
2 miejsceStrojewski kl. Ia
opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsceZych kl. Ib
opiekun P. Małgorzata Tutak

Poziom klas drugich
1 miejsce Hebda kl. IIa opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
2 miejsceMaruszczak kl. IIa
opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
3 miejsceKozak kl. IIb
opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak

Poziom klas trzecich
1 miejsce Starzomska kl. IIIc opiekun P. Renata Czajkowska
2 miejsce Bidas IIIc
opiekun P. Renata Czajkowska
3 miejsce ł Zygadlewicz IIIa
opiekun P. Małgorzata Tutak

Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2011/2012

Poziom klas pierwszych
1. miejsce Jakub Hebda kl. IA - opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak2
2. miejsce Sylweriusz Maruszczak kl. IA - opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak
3. miejsce Maciej Kozak kl. IB - opiekun P. Iwona Korczyńska-Sapielak


Poziom klas drugich
1. miejsce Paweł Zygadlewicz kl. II a - opiekun P. Małgorzata Tutak
2. miejsce Dominika Starzomska kl. II c - opiekun P. Renata Czajkowska
3. miejsce Anna Bidas kl. II c - opiekun P. Renata Czajkowska


Poziom klas trzecich
1. miejsce Rafał Pietruszka kl. III c - opiekun P. Ewa Drzymała
2. miejsce Barbara Hebda kl. III c - opiekun P. Ewa Drzymała
3. miejsce Marek Madeła kl. III b - opiekun P. Ewa Drzymała

Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2010/2011


Poziom klas pierwszych ( opiekun P. Renata Czajkowska)


1 miejsce Anna Bidas kl. I c
2 miejsce Paweł Zygadlewicz kl. I a
3 miejsce Dominika Starzomska kl. I c

Poziom klas drugich ( opiekun P. Ewa Drzymała)

1 miejsce Barbara Hebda kl. II c
2 miejsce Rafał Pietruszka kl. II c
3 miejsce Marek Madeła kl. II b

Poziom klas trzecich ( opiekun P. Bernadetta Stępień)

1 miejsce Karol Pietruszka kl. III d
2 miejsce Agata Karwat kl. III b
3 miejsce Anna Murszewska kl. III d

Regulamin konkursu matematycznego Liga Zadaniowa organizowanego w Publicznym Gimnazjum w Dwikozach

1. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie gimnazjum. Konkurs jest indywidualny, a uczeń może do niego przystąpić bez dodatkowych eliminacji.
2. Konkurs składa się z pięciu spotkań rozłożonych w ciągu całego roku szkolnego:
- na czterech pierwszych spotkaniach uczniowie rozwiązują w formie pisemnej zestawy zadań konkursowych oraz otrzymują zestawy zadań przygotowawczych do następnego spotkania, na którym zadania konkursowe przygotowane są
w oparciu właśnie o te zadania przygotowawcze;
- ostatnie piąte spotkanie ma charakter podsumowujący, a uczniowie otrzymują zestawy wakacyjne do przygotowania się na pierwsze spotkanie następnego roku.
3. Do przeprowadzenia poszczególnych etapów powoływane są komisje czuwające nad organizacją, przebiegiem spotkań konkursowych, a także sprawdzające i oceniające prace uczniów.
4. W ciągu całego roku szkolnego uczeń otrzymuje kilka (2 – 3 na semestr) zestawy zadań domowych. Ich rozwiązania są sprawdzane i oceniane, a ocena ta nie ma wpływu na ostateczny wynik ucznia w konkursie, lecz, jeśli uczeń zechce, będzie oceną cząstkową za pracę dodatkową z matematyki i będzie miała wpływ na ocenę sródroczną, końcoworoczną.
5. O ostatecznym wyniku ucznia w konkursie decyduje suma punktów uzyskanych za zadania konkursowe na czterech pierwszych spotkaniach. Sukcesy w konkursie mają korzystny wpływ na ocenę końcoworoczną z matematyki.
6. Dla laureatów (1, 2, 3 miejsce) wręczone będą dyplomy oraz w miarę możliwości i środków finansowych nagrody rzeczowe.
7. Literatura:
* Podręcznik do matematyki dla klasy pierwszej GWO,
* Z. Bobiński, P. Nędzyński, M. Uscki

Liga zadaniowa Wydawnictwo Aksjomat Toruń

· J. Janowicz „Zbiór zadań konkursowych” GWO

· P. Jędrzejewicz „Bukiety matematyczne dla gimnazjum. Zadania przygotowujące do konkursów.” GWO

· E. Błońska, E. Skawińska „Zestawy zadań. Konkursy matematyczne
dla gimnazjalistów” Cz. I, II SODMiDN Kielce.


Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2008/2009 klas pierwszych


1. miejsce Karol Pietruszka kl. I d
2. miejsce Agata Karwat kl. I b
Dawid Kokosa kl. I a
3. miejsce Daniel Stąpór kl. I b

Laureaci konkursu matematycznego Liga Zadaniowa 2008/2009 klas trzecich


1. miejsce Bartosz Mścichowski kl. III a
2. miejsce Dominika Mikołajek kl. III e
Grzegorz Snopek kl. III a
3. miejsce Edyta Ferens kl. III d


Powrót do treści | Wróć do menu głównego