Gazetka szkolna "CDN-coś dla nas"

W Publicznym Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach wydawana jest gazetka szkolna „CDN – coś dla nas”. Zespół redagujący tworzą uczniowie trzech poziomów kształcenia. Rozwijają oni swoje zainteresowania, indywidualne zdolności i uczą się odpowiedzialności za swoją pracę. Kolejne numery gazetki zawierają teksty o różnorodnej tematyce. Stałymi kolumnami są: aktualności z życia szkoły, humor, magia imion, artykuły dotyczące historii naszego regionu, sprawozdania z wycieczek, konkursy z nagrodami, ciekawostki, pytanie miesiąca, wiersze naszych czytelników oraz pozdrowienia.

Gazetka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i jest przez nich czytana z zaciekawieniem.

W roku szkolnym 2011/2012 planujemy wydanie kolejnych numerów. Będą one zamieszczane na stronie internetowej naszego gimnazjum.

Opiekun merytoryczny gazetki szkolnej „CDN – coś dla nas”

Joanna Lipczyńska